Hakkımızda

Biz Kimiz?

Dvcismarket.com olarak hizmet alanında sahip olduğumuz bilgi ve deneyim ile müşterilere en kaliteli endüstriyel malzemelerin satışını sunmaktayız. Oldukça farklı ve özgün bir fikirle yola çıkmış ve bu fikri 2021 itibari ile hayata geçirmiş bulunmaktayız. Müşterilerin ihtiyaç duyduğu malzemeleri tek çatı altında toplayarak müşterilerin işlerini kolaylaştırmaktayız. Bizi tercih edenlerin kaliteli ve güvenilir malzemelerden faydalanmasını olanaklı hale getirmekteyiz. Bizler, kurulduğumuz andan itibaren oluşturduğumuz müşteri odaklılık, güvenirlilik, şeffaflık ilkeleri üzerinden hareket etmekte ve müşterilerin en iyi malzemelere en kısa sürede ulaşmasını sağlamaktayız. Uzman bir kadro ve yenilikçi çözüm anlayışlarımız ile gelişim odaklı çalışmakta, bu sayede sektörde dinamizmi her zaman korumaktayız.

Dvcismarket Ayrıcalığı

Hizmet verdiğimiz alanlar kapsamında müşterilere profesyonel bir şekilde yedek parça, sarf malzemesi, ham madde ulaştırmakta ve müşterilerin ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılamaktayız. Müşteri odaklılık ilkesi ile birlikte her zaman müşterilerimizi ön planda tutmakta ve onların hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanmasını mümkün kılmaktayız. E-ticaretin gücünü fark eden Dvcismarket.com olarak bizler; müşterilerin kolay, rahat ve hızlı bir şekilde online satın alma işlemlerini gerçekleştirebilmesi adına kendimizi daima yenilemekteyiz. Günceli takip ederek hizmet sektöründe çağa ayak uydurmakta ve müşterilerimize en iyi teknolojileri sunmaktayız. Titiz bir üretim sürecinden geçerek oluşturulan ürünlerimizin her biri işlevsellikleri ile ön plana çıkmakta ve kalite standartlarının üzerinde yer almaktadır. Aynı zamanda fiyat-performans ilişkileri bağlamında müşterilerin ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde giderecek şekilde dizayn edilmektedir.

Güvenli Bir Online Alışveriş

Dvcismarket.com olarak bizler, her zaman ve her şart altında müşterilerin ihtiyaçlarını profesyonel, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde giderebilmek amacıyla genç, dinamik ve uzman kadromuz ile faaliyet göstermekte ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Vizyonumuz

Üretmek için ihtiyaç duyulan bütün malzemeleri tek çatı altında ve profesyonel bir şekilde, alternatifleri ile birlikte müşterilere sunmak ve müşterilerin ihtiyaçlarını gidermesinde onlara destek olmak.

Misyonumuz

E-ticaretin gücü ile müşterilere, endüstriyel malzemeleri güvenilir bir alt yapı ve uygun fiyatlar dahilinde sunarak onların sunduğumuz hizmetten faydalanmasını ve bu sayede üretim sürecini kalite standartlarının üzerindeki malzemeler ile gerçekleştirmesini sağlamak.